Gol Sevinçleri

Golden sonra yapılan bazı hareketler vardır.Bu hareketlerde futbolcu dans eder,kendine özgü hareketler yapar veya takım arkadaşları ile birlikte sevinir.Bu sevinç çeşitleri çoktur fakat bazıları dikkat çeker ve konuşulur.Hatta bazıları o futbolcuyla özdeşleşir.Haydi hep beraber bu gol sevinçlerine bakalım.

1-Paulo Dybala


İyi bir futbolseverseniz bu gol sevincini görmüşsünüzdür.Bu gol sevinci Paulo Dybala'ya ait.Bu gol sevincinin anlamı ise şöyle: Dybala'nın yaptığı el işaretinin bir gladyatör maskesine benzemesi.

2-Paul Pogba


Paul Pogba da gol sevinci denince benim aklıma gelen isimlerden.Kendisi gollerden sonra değişik dans figürleri sergiliyor.Özellikle internette dans ederken videoları mevcut.

3-Victor Moses


Gelelim Victor Moses'e.Moses'te kendine özgü bir gol sevincine sahip.İki elini suratına götürüp böyle bir gol sevinci yapan Moses'in sevincinin manası ise Batman maskesi.

4-Kylian Mbappe


Kylian Mbappe... O da golden sonra bu hareketi yapıyor.Kendi yorumumu da katacak olursam işte ben buradayım der gibi duruyor sizcede öyle değilmi?

5-Dele Alli


Bu sevinç ise adeta bir akım başlattı.Dele Alli attığı gol sonrasında bu hareketi yaptı ve çoğu kişi bu hareketi denemeye,yapmaya çalıştı.Hatta internette Dele Alli gol sevinci nasıl yapılır diye videolar bile mevcut.

6-Antoine Griezmann


Griezmann da gol sevinçlerinde renkli bir isim.İlk fotoğraftaki gol sevinci bana Ronaldinho'nun gol sevincini hatırlatıyor.İkinci gol sevinci ise Fortnite isimli oyundan bir dans.

Böyle sevinçlerden tabiki daha var fakat aklıma gelen veya internetten bulduğum bazı gol sevinçlerini sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.


Evde Kalın Sağlıklı Kalın! Hayırlı Ramazanlar Dilerim :)Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.